O produktach

  Rodzina laserów impulsowych LOTIS TII  z modulacją dobroci Q-SWITCHED  Nd:YAG zawiera urządzenia z różną wyjściową energią impulsów, długością impulsów od 5 ns do 24 ns, rozbieżnością wiązki i częstotliwością repetycji.

  LASERY Nd:YAG posiadają wbudowane lub zewnętrzne generatory harmoniczne/konwertory/ do piątej harmonicznej (213 nm) w stosunku do fundamentalnej harmonicznej.

  Lasery impulsowe Nd :YAG oferowane przez nas mają szerokie zastosowanie w:

  • spektroskopii łącznie z LIF/LIFS/,LIBS i OEM
  • LIDARACH
  • badaniach naukowych w fotochemii, biologii, medycynie
  • aplikacjach przemysłowych

  Aplikacja z lustrami ze zmiennym współczynnikiem odbicia VRM (variable, reflection coefficient) zastosowana w określonych modelach laserów dostarcza wysoką jakość promienia laserowego z dobrą konwersją na harmoniczne.

  Dwuimpulsowe lasery Nd:YAG Q-SWITCHED  umożliwiają precyzyjną regulację opóźnienia pomiędzy dwoma wyjściowymi impulsami z dokładnością  1 ns i mogą mieć zastosowanie w spektroskopii laserowej i velocimetry.

  Lasery firmy LOTIS TII oferowane przez nas są niezawodne w pracy i proste w obsłudze. Wyjściowe parametry laserów charakteryzują się dużą stałością i stabilnością. Sterowanie laserów odbywa się za pomocą pulpitu lub też opcjonalnie komputera PC.